Materiały Budowlane

Wśród oferowanych przez naszą firmę materiałów budowlanych znajdziecie Państwo: materiały izolacyjne, okna dachowe, tynki, płyty gipsowe i profile, płyty OSB, chemię budowlaną: zaprawy i kleje oraz folie budowlane, hydroizolacje czy bloczki Ytong. Oferta jest na prawdę bogata i zróżnicowana cenowo. Każdy z klientów na pewno znajdzie u nas coś co będzie odpowiadało jego wymaganiom.

 

 ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI NASZEJ OFERTY!

 


 

Wełna Mineralna

Wełna mineralna to jeden z najpopularniejszych materiałów izolacyjnych. Z powodzeniem stosowana jest nie tylko do ocieplania domu, ale też do wyciszania pomieszczeń i zabezpieczania konstrukcji przed ogniem. Jako izolacja termiczna i akustyczna ścian zewnętrznych i wewnętrznych, stropów i podłóg, dachów i stropodachów oraz ciągów instalacyjnych. Także jako rdzeń izolacyjno - konstrukcyjny budowlanych płyt warstwowych.

więcej...Wełna Mineralna

Styropian

Styropian to porowate tworzywo sztuczne otrzymane poprzez spienienie granulek polistyrenu. Składa się z zamkniętych komórek o obłych kształtach, wewnątrz których znajduje się pianka polistyrenowa. Komórki są ze sobą połączone i występują między nimi niewielkie pustki powietrzne (ich ilość i wielkość zależy od gęstości materiału), co uwidacznia się na przełomie styropianu.

więcej...Styropian

Okna FAKRO

FAKRO jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. FAKRO to lider w produkcji i sprzedaży okien dachowych w Polsce. Okna dachowe FAKRO zostały zaprojektowane tak, aby życie w wymarzonym domu było nie tylko wygodne, ale także sprawiało przyjemność. Duża powierzchnia przeszklenia w oknach dachowych FAKRO to mnóstwo naturalnego światła na poddaszu, które pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Innowacyjne rozwiązania jak automatyczny nawiewnik V40P, ułatwiają codzienne życie, a pionierski system topSafe podnosi bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okien.

więcej...Okna FAKRO

Tynki

Tynk to warstwa z zaprawy lub gipsu pokrywająca powierzchnie ścian, sufitów, kolumn, filarów - wewnątrz i na zewnątrz budynku. Zadaniem jej jest zabezpieczenie powierzchni przed działaniem czynników atmosferycznych - zewnętrzne, ochrona przed działaniem czynników wewnątrz pomieszczeń np. para wodna, ogniem - elementy drewniane oraz nadanie estetycznego wyglądu elementom budynku. Tynk stosuje się również jako warstwę podkładową pod elementy wymagające gładkiego podłoża. Firma AROL BUD oferuje doskonałej jakości tynki zewnętrzne: akrylowe, silikonowe, silikatowe i silikatowo-silikonowe, jak i tynki do stosowania we wnętrzach: gipsowe i cementowo-wapienne, w tym także tynki maszynowe wewnętrzne i zewnętrzne, tynki ciepłochronne, a także szpachle wewnętrzne, obrzutki, podkłady oraz środki gruntujące.

więcej...Tynki

Płyty gipsowe i profile

Posiadamy w sprzedaży szeroki wybór płyt gipsowych i gipsowo - kartonowych oraz profili aluminiowych. Uzupełnieniem tej oferty są wszelkie potrzebne do montażu akcesoria, czyli wkręty czy łączniki. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo produkty takich firm jak: Rigips, Norgips czy Neoprofil.

więcej...Płyty gipsowe i profile

Płyty OSB

Płyty OSB to materiał do wszechstronnych zastosowań budowlanych i konstrukcyjnych są wysokiej jakości produktem drewnopodobnym. Cechują je bardzo dobre parametry techniczne. Stanowią doskonały materiał wykorzystywany w budownictwie na pokrycia dachowe, poszycia ścian zewnętrznych i wewnętrznych, podłoże dla podłóg panelowych lub wykładzin dywanowych, do budowy ścianek działowych, podbitek i wielu innych elementów budynku.

 

więcej...Płyty OSB

Chemia budowlana

W ofercie firmy AROL BUD znajdziecie Państwo duży wybór produktów, takich jak: zaprawy, zaprawy samopoziomujące, gipsy, gładzie, masy szpachlowe, gotowe zaprawy do szpachlowania, środki gruntujące, kleje, pianki czy zaprawy cementowe i wiele innych. Dbając o stałe zadowolenie naszych klientów dokładamy wszelkich starań by oferować Państwu produkty najwyższej jakości.

więcej...Chemia budowlana

Folie budowlane

Jesteśmy dystrybutorami wszelkiego typu foli mających zastosowanie w budownictwie. Dbamy o szeroki asortyment i najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo folie: paroizolacyjne, dachowe jak również folie fundamentowe i budowlane tak znanych marek jak HENWAL czy ISOVER.

więcej...Folie budowlane

Hydroizolacje i papy

Hydroizolacja jest nieodzowną częścią budynku najlepiej pomyśleć o jej wykonaniu już w trakcie budowy. Od jakości jej wykonania zależy trwałość budynku, a także komfort użytkowników. W zależności od funkcji jaką ma spełniać rozróżnia się izolacje przeciwwilgociowe lub przeciwwodne. Jeżeli budynek ma być posadowiony na gruncie przepuszczalnym, powyżej poziomu wody wówczas należy zastosować izolację przeciwwilgociową. W przypadku poziomu wód gruntowych znajdujących się w pobliżu miejsca posadowienia budowli lub ryzyka podniesienia się poziomu wód gruntowych powyżej poziomu fundamentu w okresie np. roztopów, deszczu, musimy wykonać izolację ciężką na etapie budowy lub wtórnie, w trakcie użytkowania.

więcej...Hydroizolacje i papy

Bloczki Ytong

Beton komórkowy Ytong łączy w sobie dwie najważniejsze dla budownictwa mieszkaniowego cechy: wytrzymałość i izolacyjność termiczną, którą gwarantują miliony małych porów. Ytong to materiał o wytrzymałości pozwalającej na wznoszenie ścian konstrukcyjnych budynków nawet do 3-4 kondygnacji. Bloczki Ytong stanowią doskonały budulec do murowania ścian jednowarstwowych w budynkach jednorodzinnych. AROL BUD w swej ofercie proponuje bloczki betonowe typu: Energo, Forte, Interio, PP3. Zaś w ciągłej sprzedaży posiadamy przede wszystkim bloczki typu PP4.

więcej...Bloczki Ytong

Designed by BE-BE Webdesign - your page.