O firmie

Nasza firma od kilkunastu lat gromadzi doświadczenie oraz buduje wizerunek profesjonalnego i rzetelnego dostawcy materiałów budowlanych, techniki grzewczej oraz wyposażenia łazienek. Dzięki efektywnej współpracy pomiędzy producentami a nabywcami, zgromadziliśmy szerokie grono stałych kontrahentów i zadowolonych klientów. Dzięki doświadczeniu i pełnemu zaangażowaniu w to co robimy zdobyliśmy znaczącą pozycję wśród dystrybutorów i jednocześnie ugruntowaliśmy naszą wiarygodność na rynku.


 
Wszystkie materiały i produkty, które oferujemy są produktami pełnowartościowymi i charakteryzują się najwyższą jakością. Dzięki naszym rozległym kontaktom wśród producentów możemy zaoferować Państwu asortyment w niezwykle atrakcyjnych cenach.Oferowane przez naszą firmę produkty posiadają wszelkie wymagane atesty oraz liczne certyfikaty jakości.
 
Znajomość rynku i kontakty handlowe pozwalają nam na zaoferowanie pełnego asortymentu materiałów budowlanych, instalacyjno – grzewczych i wyposażenia łazienek najlepszych producentów jakich znajdziemy na rynku.
 
Nasz sklep charakteryzuje szybkość w realizowaniu zamówień. Większość towaru kategorii Materiały Budowlane znajduje się na bieżąco na magazynie. Zamówienia realizujemy do 24 h. Zamówienia styropianu realizujemy bezpośrednio z fabryki lub z magazynu w Krakowie. Czas realizacji zamówień z fabryki to 3-5 dni.
 
Produkty w kategoriach Technika Grzewcza oraz Wyposażenie Łazienek realizujemy do max do 48 h. Jedynie produkty pod zamówienie są z czasem realizacji do 14 dni. Dotyczy to tylko niektórych kotłów gazowych, ogrzewaczy oraz nietypowych grzejników.

 
99% oferowanego przez nasz sklep towaru jest dostępne do 24 h


Nie oferujemy towaru, na który czas oczekiwania byłby dłuższy niż 14 dni, choć w niektórych sytuacjach dostępność towaru określana jest przez producenta i jest niezależna od naszej firmy.
 
Na życzenie klienta przeprowadzamy indywidualne konsultacje.
 
Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Designed by BE-BE Webdesign - your page.