Armatura łazienkowa

armaturaArmatura sanitarna to integralna część wyposażenia każdego domu. Od jej właściwego doboru zależy komfort użytkowania łazienki i ilość zużywanej wody. AROL BUD oferuje baterie oraz natryski wykonane z trwałych materiałów, wzbogacone o rozwiązania zapewniające długą, bezawaryjną eksploatację, najlepszych producentów. Wybór odpowiedniej armatury łazienkowej to decyzja na lata dlatego należy mieć na uwadze zarówno funkcjonalność i trwałość, jak i estetykę rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą baterii oraz natrysków jakiez znajdują się w ofercie naszej firmy.

 


BATERIE
Wybór baterii do wnętrz łazienkowych i kuchennych to jedno z ważniejszych zadań, z jakim przychodzi się nam zmierzyć przy kompletowaniu wyposażenia domu. W przypadku modeli łazienkowych, bez względu na to, czy wybieramy baterię wannową, wannową ścienną, umywalkową czy prysznicową, wyposażenie powinno gwarantować bezawaryjne działanie przy intensywnym użytkowaniu. Asortyment baterii łazienkowych Grupy Armatura, obok solidności, cechuje wysoki poziom estetyczny i różnorodność, pozwalająca dopasować wystrój łazienki do Państwa preferencji. Oferujemy m.in. inspirowane geometrią baterie do umywalki, modele do wanny utrzymane w stylistyce retro czy nowoczesne baterie prysznicowe. Zapraszamy także to zapoznania się z bogatą ofertą baterii do zlewu, które dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom znacznie ułatwią kuchenne prace.

NATRYSKI
Kluczową kwestią przy wyborze natrysku prysznicowego jest dostosowanie go do preferencji i przyzwyczajeń wszystkich domowników. Wybór wielofunkcyjnego modelu, umożliwiającego wygodną i prostą zmianę parametrów zagwarantuje wysoki komfort użytkowania każdemu z nich. Szybki i orzeźwiający prysznic, odprężający masaż wodny lub relaks w kroplach deszczu – nowoczesne deszczownie, kolumny oraz natryski przesuwne znajdą uznanie najbardziej wymagających osób i zaspokoją wszelkie potrzeby związane z kąpielą.

ARMATURA KRAKOWSKA

 

Premium Class

amber   ametyst   brylant   cyrkon
 diament    korund    kwarc    malachit
 rubin    topaz    exclusive    

 

Royal Class

 

                                                    retro    Retro clasik 

 

Middle Class

albit    aquamarin    bazalt    german 
 harmonic    nefryt    obsydian    piryt
 radon    salit    selen    symetric
    termostatyczne  

 

Basic Class

baryt    beryl     ceramik   granat 
 jaspis    krzem    standard    

 

Inne

bezdotykowe   natryski   kuchenne   specjalne

 

DEANTE

Prezentujemy dostępne w naszym sklepie serie produktów firmy DEANTE. Na każdą z serii składa się komplet urządzeń łazienkowych: bateria łazienkowa, panel natryskowy, zestaw prysznicowy lub deszczownia oraz zestaw podtynkowy. Istnieje możliwość zakupu pojedynczych produktów lub wybranych elementów serii, tak by urządzić łazienkę w jednakowym stylu.

Anemon    Azalia    Begonia    Butterfly
Chili   Cubic   Cynia   Dalia
Elipsa   Eliptic   Floks   Funkia
Gardenia   Hiacynt   Hortensja   Jaguar line
Jaskier   Kamelia   Konwalia   Lotos
Lucerna   Mesteno   Minimal   Peonia
Primo

 

 

 

Storczyk   Ultra   Vigo
    Werbena  
Designed by BE-BE Webdesign - your page.