Miski Wiszące

miski wiszaceFirma AROL BUD posiada w swej ofercie miski wiszące kilku najbardziej renomowanych producentów, których produkty użytkowane są już w tysiącach polskich domów. Miski wiszące wybierane są zazwyczaj do nowych aranżacji ale także, gdy istnieje taka możliwość – podczas remontów. Montuje się je do metalowej konstrukcji nazywanej stelażem instalacyjnym lub nośnym, który należy dokupić osobno. Do ramy stelaża jest przymocowany zbiornik spłukujący, ramę przytwierdza się do ściany lub ściany i podłogi. Wybór miski wiszącej pozwala zwiększyć standard higieniczny i ułatwia codzienne utrzymanie czystości w łazience. Nie bez znaczenia są również względy estetyczne, które na pewno doceni wielu użytkowników.

O przewadze miski wiszącej nad stojącą decydują często względy estetyczne, ale nie można pominąć także względów praktycznych. W miejscu styku stojącej miski ustępowej z podłogą łatwo gromadzi się brud i nawet gdy sprząta się je starannie, po pewnym okresie użytkowania nie wygląda ono idealnie. Jeśli miska ustępowa wisi na stelażu, podłogę pod nim można wygodnie odkurzyć lub umyć. Tego typu sanitariaty to zazwyczaj modele, które mają bardzo prostą formę. Mniej jest elementów, które mogą się zakurzyć, łatwiej umyć podłogę, zbiornik na wodę pozostaje niewidoczny a całość można zaaranżować według własnego gustu. Po obudowaniu sedesu powstaje prostopadłościan, który można wykończyć łatwymi do mycia płytkami ceramicznymi a jedynym widocznym elementem jest przycisk spłukujący.

Głębokość stelaża do miski ustępowej wynosi zazwyczaj kilkanaście centymetrów, ale można też kupić płytsze niż 10 cm. Regulacja umożliwia zwiększenie głębokości do mniej więcej 20 cm. Po obudowaniu stelaż wraz z wiszącym na nim urządzeniem zajmują tyle samo miejsca co miska ustępowa z dolnopłukiem ale zazwyczaj mniej niż kompakt.

Konstrukcję stelaża obmurowuje się lub obudowuje wodoodpornymi płytami gipsowo-kartonowymi. Z zewnątrz obudowę maluje się, okleja tapetą albo przymocowuje do niej inną okładzinę, zależnie od upodobań. Można też kupić stelaż z gotową obudową ze szklanych płyt w kolorach mlecznym, miętowym, czekoladowym lub czarnym. Takie rozwiązania ma już w swojej ofercie kilku producentów stelaży. Wewnątrz konstrukcji stelaża są ukryte przewody doprowadzające wodę i odprowadzające ścieki. W przedniej albo górnej ściance obudowy montuje się przycisk do spłukiwania. Decydując się na któreś z opisanych rozwiązań, należy mieć na uwadze to, ile miejsca mamy w łazience, aby przestrzeń wokół muszli pozwalała na jej swobodne użytkowanie.

KOŁO

miska wiszaca koloFirma KOŁO zaopatruje łazienki w ceramikę już od ponad 50 lat. Taki staż sprawił, że firma jest nie tylko najbardziej rozpoznawalną Polską marką, ale też tą najczęściej wybieraną przez konsumentów. Przedsiębiorstwo dzięki konsekwentnemu dążeniu do produkowania wyrobów najwyższej jakości, wyrobiło sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży wyposażenia łazienek.

Marka KOŁO, mimo silnego nawiązywania do tradycji, stawia na design, dzięki czemu zyskuje coraz liczniejsze gorono nowych odbiorców. Nowoczesna stylistyka idzie tutaj w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami. Logo marki na produkcie to gwarancja najwyższej jakości produktów i wykonania.

Ceramika sanitarna marki KOŁO to synonim elegancji. Najbardziej znanymi produktami są zestawy WC ze stelażem lub wiszącą miską WC. Firma posiada w swojej ofercie zestawy przystosowane do montażu w narożnikach oraz na niewielkiej przestrzeni.

 

ROCA

roca1W szerokiej ofercie firmy Roca można znaleźć kompletne wyposażenie łazienek: ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, baterie, wanny, kabiny, urządzenia do hydromasażu i dodatki łazienkowe.

Stale rozwijane, wysokiej jakości produkty stanową rozwiązania w różnych stylach od uniwersalnych poprzez nowoczesne po minimalistyczne. Są przemyślane pod kątem oszczędności wody i energii i mają niepowtarzalny design.

Tworząc nowe produkty, Roca Design Centre współpracuje z najbardziej prestiżowymi architektami i projektantami. Obecnie sieć dystrybucji Roca obejmuje 135 państw zaopatrywanych przez 76 fabryk, a firma zatrudnia 20 000 pracowników na całym świecie.

 

 

CERSANIT

cersanitCersanit jest najlepiej rozpoznawalną marką wyposażenia łazienek w Polsce. Firma od kilkudziesięciu lat z sukcesem buduje bogatą ofertę produktową. Firma stawia na rozwój i innowacje, jednocześnie starając się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów. Cersanit oferuje kompleksowe, gotowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl.

W ofercie Cersanit znajduje się dziś wiele produktów, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań, odpowiadają na specyficzne potrzeby odbiorców i doskonale sprawdzają się w niewielkich przestrzeniach łazienkowych, zapewniając komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. Najlepszym tego przykładem są wprowadzone w ostatnich latach dwie serie konceptowe – Pure i Nano, obejmujące wszystkie elementy wyposażenia łazienki – ceramikę, meble i wanny.

 

Designed by BE-BE Webdesign - your page.