Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Franspol gips szpachlowy Extra GS-5, opak 20 kg

26,83 zł
Do porównania0
Powiązane produkty
Brak elementów
Opis

Gips Szpachlowy Extra GS-5 to wysokiej jakości wolnowiążący materiał wykończeniowy o dużej przyczepności do podłoża. Jest plastyczny podczas nakładania i twardszy od gładzi szpachlowej. Przeznaczony głównie do prac remontowych, wykończeniowych i dekoracyjnych w budownictwie, a w szczególności pozwala doprowadzić ściany i sufity do idealnej gładkości przed malowaniem. Wykorzystywany do szpachlowania na podłożach betonowych, tynkach cementowo-wapiennych i cementowych wewnątrz pomieszczeń.
 

  • Biały po wyschnięciu
  • Podwyższona twardość
  • Łatwy w nakładaniu i obróbce
  • Czas pracy 1 godzina
  • Nakładanie ręczne i maszynowe

ZASTOSOWANIE

Gips Szpachlowy Extra GS-5 jest wysokiej jakości, wolnowiążącym materiałem wykończeniowym. Przeznaczona jest głównie do prac remontowych, wykończeniowych i dekoracyjnych w budownictwie, a w szczególności pozwala doprowadzićściany i sufity do idealnej gładkości przed malowaniem. Jest doskonałym materiałem służącym do ostatecznego wypełniania ubyt-ków, bruzd, rys na tynkach. Służy do szpachlowania na podłożach betonowych, tynkach cementowo-wapiennych i cemen-towych wewnątrz pomieszczeń. Może służyć do szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych oraz złączy płyt gipsowo-karto-nowych jako ostateczna warstwa. Spoiwa tego nie stosuje się na podłoża drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych.

WŁAŚCIWOŚCI

Gips Szpachlowy Extra GS-5 jest suchą mieszanką produkowaną na bazie wyselekcjonowanych składników naturalnych, wypełniaczy mineralnych i komponentów poprawiających właściwości techniczne i użytkowe zaprawy. Przygotowana z Gipsu Szpachlowego Extra GS-5 zaprawa ma bardzo dobrą przyczepność i łatwo rozprowadza się po podłożu. Po wys-chnięciu bez trudu poddaje się szlifowaniu tworząc doskonałe podłoże pod malowanie lub tapetowanie.


PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podłoże powinno być suche, nośne, stabilne i oczyszczone z kurzu, resztek farb i innych zabrudzeń. Podłoża należy za-gruntować preparatem gruntującym (np. Frans Grunt lub Royal Grunt). Wszystkie stykające się z zaprawą elementy stalowe powinny być zabezpieczone antykorozyjnie

Szczegóły produktu

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.